אודותינו

החברה שלנו, נותנת שירות החלפת מצברים מהיר ומקצועי. החברה שלנו הוקמה על מנת לספק שירות החלפת מצברים בכל זמן ובכל מקום. אנו רוכשים עבורכם את סוגי המצברים הטובים ביותר. החברה שלנו עושה את כל המאמצים לספק עבורכם את מחירי המצברים הטובים ביותר. החברה שלנו מספקת את כל סוגי המצברים: מצבר לרכב, מצבר לקטנוע ואופנוע, מצבר לטרקטורון, ומצברים ליאכטות.

בדף זה, תוכלו לקבל מידע מפורט יותר אודות השירות שאנו מספקים לקוחותינו.

באילו שעות אנו מספקים שירות החלפת מצברים?

שירות החלפת מצברים שלנו, ניתנת בכל שעה. אנו מודעים לכך שבכל שעה משעות היממה אתם יכולים להיתקע ללא מצבר לרכב פעיל. ולכן, אנו נשלח אליכם טכנאי תוך זמן קצר מאוד בכל רגע שתצטרכו. תוכלו להתקשר אלינו בשעות הבוקר, בשעות הצהריים, ובכל שעה משעות הלילה.

היכן אנו מבצעים את החלפת המצברים?

החלפת המצברים, איננה מתבצעת אצלנו במחסנים. החלפת המצברים מתבצעת על ידי טכנאי החברה בכל מקום בארץ. אנו נגיע אליכם עד לבית, ולכל כביש בארץ, במידה ותתקעו באמצע הדרך. עליכם להגיד לנו בעת יצירת הקשר עמנו היכן אתם ממוקמים. פירוט יותר מדויק על כך, תוכלו לקרוא בדף "מצבר לרכב לפי סוג".

מי מבצע את החלפת המצבר?

צוות החלפת המצבר, מתבצע על ידי טכנאים מיומנים ומנוסים שנבחרו בקפידה. הטכנאים יגיעו אליכם עם כל הציוד הדרוש, ויבצעו את החלפת המצבר במיומנות ובזריזות. אתם לא תצטרכו לעשות דבר בעת החלפת המצבר. לאחר החלפת המצבר, תקבלו הדרכה מהטכנאי כיצד לטפל במצבר בצורה שתשמור על אורך חייו.

עם אילו סוגי מצברים אנו עובדים?

אנו עובדים עם כל סוגי המצברים לרכב הקיימים. אנו דואגים שבמחסנים שלנו יהיו מצברים של כל דגמי הרכבים, ושנות הייצור. במידה וחסר סוג מסוים של מצבר, אנו נשמח לבצע לכם הזמנה אישית של המצבר לו אתם זקוקים. אחד מהמותגים הטובים ביותר איתו ענו עובדים, הינו מצברי "שנפ". פירוט מדויק יותר, והסבר כיצד אנו משיגים עבורכם את כל המצברים, ובמחיר מוזל, תוכלו לקבל בדף "מצבר לרכב לפי סוג".

תקוע וזקוק למצבר חדש? צלצל, ונגיע אליך בזמן הקצר ביותר!