אזורי שירות

 

אזורי שירות- כל הארץ

מהם אזורי השירות של החברה? החברה נותנת שירות התקנת מצברים בכל רחבי הארץ. טכנאי החברה שלנו יגיעו לכל נקודה בארץ בה תצטרכו אותנו. כיצד אנו מצליחים לבצע שירות זה? בדף זה תוכלו לקרוא את ההסבר.

מחסני החברה פזורים ברחבי הארץ:

על מנת שנוכל לתת לכם שירות מהיר, ובזמן קצר ביותר בכל רחבי הארץ, פתנו מספר מחסנים הפזורים במקומות שונים בארץ. המחסנים שלנו ממוקמים בנקודות מפתח מרכזיות, מהם ניתן להגיע במהירות לכל מקום באזור השירות המוגדר. כל מוקד שלנו, אחראי על אזור מסוים בארץ, והצוות של אותו מוקד, יגיע רק אל תחומי אותו אזור שירות. לדוגמא: צוות הטכנאים של המוקד בצפון, יגיע רק אל קריאות שנקבל באזור הצפון.

איך אנו מצליחים להגיע מהר כל כך?

על מנת שנוכל להגיע אליכם בזמן הקצר ביותר, אנו ציידנו את צוות הטכנאים שלנו באופנועים. נסיעה באופנוע, מהירה יותר מנסיעה ברכב. כאשר אנו מקבלים קריאה, יוצא טכנאי עם האופנוע. בתא המטען של האופנוע, יניח הטכנאי את סוג המצבר הדרוש, ואת כלי העבודה הנדרשים לצורך ההחלפה. צוות הטכנאים שלנו מצויידים במכשירי סמארטפון עם waze, וכך יוכלו הטכנאים שלנו למצוא את הכתובת בקלות, ולהגיע אליכם בזמן קצר מאוד.

שירות הגעה עד לבית:

אנו בחברה רוצים להקל עליכם כמה שיותר, ולכן אנו מספקים טכנאי מצברים עד הבית. המצבר שלכם נגמר כאשר הרכב בחנייה הפרטית או ברחוב? אל דאגה! אנו נשלח אליכם טכנאי עד הבית. אנו שולחים טכנאים עד הבית לכל מקום בארץ. שירות ההגעה עד הבית, ניתן גם באילת, וגם בקריית שמונה, וברמת הגולן. אין נקודה בארץ שלא נגיע אליה.

אנו מגיעים לכל כביש בארץ:

אחד מהסיוטים של בעלי רכבים, הוא להיתקע בלי מצבר באמצע הכביש, ובמיוחד בכביש בין עירוני. נתקעתם? אל דאגה. בעת שיחת הטלפון, עליכם לתת את הכתובת המדויקת  הטכנאים שלנו יוכלו באמצעות waze, ובאמצעות הידע וההיכרות הטובה שלנו עם כבישי הארץ, להגיע לכל מקום במקצועיות וביעילות. הטכנאי שלנו יחליף לכם במהירות את המצבר, על מנת שתוכלו להמשיך לנסוע.

זקוקים להחלפת מצבר? צרו מנו קשר, ונגיע בשבילכם אל כל מקום בארץ